Arcadia Music

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A PENÍZE

jen u nás: stereo i super surround verze

Spolupodílíme se na vývoji nových technologií a předvídáme budoucí vývoj.

V 80. letech jsme začínali s hudebními knihovnami na vinilových deskách a profesionálně mastrovaných CD s prvními katalogy hudby podle klíčových slov. V 90.letech už internetem vybavená studia stahovala hudbu z našeho prvního download portálu ve Velké Británii v surround kvalitě.

Jako vůbec první hudební knihovna na světě jsme nabídli svým partnerům nahrávky v stereo i pětikanálovém zvuku, super surround sound, který v 21. století díky hi-tech už není určen jen pro kionosály a pro HD TV programy, ale i pro home videa. Proto jsme naše služby rozšířili i pro amatérské tvůrce a homevideo.

Naše knihovny nejsou soubory náhodných hudebních soundtracků, ale jsou tvořeny promyšlenými segmenty. Vznikaly podle konkrétních konceptů muzikologů a hudebních režisérů a stále se vyvíjejí podle skutečných potřeb mediálních trhu, režisérů a producentů audiovizuálních děl, tvůrců reklamy i nových médií.

Nezahlcujeme knihovny a nesnažíme se šokovat množstvím soundtracků, ale vybíráme pro Vás z děl autorů z celého světa to, co náš tým hudebních režisérů v 87 zemích světa považuje za nejzajímavější.


Šetříme váš čas – ale neočekávejte stálé zázraky, kdy na první kliknutí vždy najdete přesně to, co chcete. Vkus a požadavky v každé zemi jsou jiné, a proto si práce s naší hudební bankou přece jen vyžaduje trochu trpělivosti. Pokud nenajdete to, co hledáte – napište nám! Arcadia Music Driver je interaktivní a čeká i na vaše podněty.